5 pomysłów na prezent dla Niej

Mróz zaczyna szczypać w uszy, a w męskim towarzystwie coraz częściej słychać „co ja mam jej kupić??”.  Wielu Panów korzysta ze sprawdzonych prezentów i kieruje swe kroki do perfumerii. Oczywiście, że perfumy, zaraz obok biżuterii, książki czy płyty z ulubioną muzyką, to zawsze pewny prezent, ale może warto pokusić się o coś innego? Coś, co nie tylko spowoduje uśmiech zadowolenia, ale jeszcze „to spojrzenie” – doceniające, że obdarowujący bardziej się zaangażował, przemyślał, co może sprawić prawdziwą radość. Poniżej kilka propozycji, liczę na to, że wśród nich będzie coś, o czym Ona marzy.

Masaże, zabiegi kosmetyczne, stylizacja paznokci i inne zabiegi dla ciała: Znaczna większość kobiet z chęcią odda się w ręce specjalisty, choćby na parę godzin. A najchętniej pewnie i na cały weekend. Spraw Jej zaproszenie do ulubionego salonu kosmetycznego albo hotelu ze SPA – niech ma czas tylko dla siebie. A żeby bardziej prezent zapamiętała, w czasie gdy  ktoś dba o jej ciało, Ty zadbaj o to, żeby z radością wróciła do domu – zrób (albo kogoś do tego zatrudnij) generalne porządki. Nic tak nie ucieszy, jak wymasowana, wypiękniona, wróci do domu, w którym nie musi już nic robić, a w którym oko cieszą czyste okna i błyszcząca łazienka.

Zobacz: masaż, stylizacja paznokci, zabiegi kosmetyczne na Gumtree

Bielizna: Musisz dokładnie wiedzieć jaki rozmiar i model będzie dla Niej odpowiedni, nie jest to więc zadanie łatwe. Jednak idealnie pasującą, a do tego dobrej jakości bieliznę doceni prawie każda kobieta. Pamiętaj tylko, że to, co wg Ciebie będzie idealne, wcale nie musi być wygodne. Warto skorzystać z  konsultacji w sklepie. Jeśli jednak wiesz doskonale, co Ją ucieszy, zakupy można zrobić chociażby przez Internet – unikniesz wtedy spotkania z innymi mężczyznami zagubionymi w dziele bieliźnianym. Zawsze jednak warto sprawdzić ewentualne zasady zwrotu czy wymiany, jakby jednak konieczna była jakaś poprawka.

Bilety do teatru, na balet, do opery: Zazwyczaj jak wychodzimy gdzieś wieczorem to jest to kino, knajpka. A na rozrywkę wyższych lotów brakuje albo czasu (często rezerwować trzeba dużo wcześniej), albo pieniędzy, albo chęci. Bilety podarowane w prezencie ucieszą na pewno. Jeśli Ona zdecyduje, że ten drugi bilet będzie dla Ciebie, a nie postanowi zabrać kogoś innego, spraw dodatkowa niespodziankę – kolację, tańce, a może po prostu długi spacer.

Zobacz: bilety na Gumtree

Wszystko, co wiąże się z Jej hobby: Jeśli Twoja pierwsza myśl, że hobby to prowadzenie domu, to (poza sporadycznymi przypadkami) z niej zrezygnuj. Jest duża szansa, że zamiast miksera czy żelazka, Ona doceni bardziej coś, co interesują ją poza domem. Jeśli jest zapaloną narciarką, uwielbia podróże, szydełkuje albo co tydzień biega na paintball, zakupienie odpowiedniego prezentu związanego z hobby powinno być łatwe. Jeśli natomiast nie przychodzi Ci nic do głowy, zastanów się, czy nie wspominała, ze np. kiedyś biegała, ale straciła zapał (może nowa bluza biegowa go przywróci). Albo czy jej marzeniem od dzieciństwa nie był kurs nurkowy? A może zawsze chciała spróbować się na strzelnicy, ale nie miała okazji? Wybór jest szeroki, a Ty masz szansę wykazać się znajomością jej marzeń.

Kurs doszkalający: Przypadłością wielu kobiet jest perfekcjonizm. Jeśli i jej dotyczy – zakup kursu doskonalenia nauki języka, kurs fotografii, plecenia koszyków, tańca, śpiewu, na barmankę czy robienia orgiami, będzie super prezentem. Szczególnie jeśli znasz jej upodobania.

Zobacz: kursy i szkolenia na Gumtree

Leave a Reply