5 pomysłów na prezent dla teściowej

prezent dla teściowej

Wszyscy znamy kawały o teściowych,  wiemy więc, że do takiej osoby należy zazwyczaj podchodzić ostrożnie;) Nawet w kwestii prezentów – żeby przypadkiem czymś nie urazić. Oczywiście, zdarzają się wyjątki i teściowa może być wspaniałą osobą, ale zawsze gdzieś w tyle głowy jest: „to matka mojego męża, będzie mnie oceniać”. Teraz pewnie część z Was się zastanawia, czemu matka męża, a nie matka żony? Z bardzo prostego powodu – mąż zapewne odpowiedzialność za kupowanie prezentu dla swej własnej teściowej przesunie na Ciebie, bo to „Twoja matka i Ty ją lepiej znasz… a, od razu kup i dla mojej”. Jeśli wersja Twojego męża jest inna i od razu zarzucił Cię pomysłami na prezenty dla jednej i drugiej mamy… cóż, zazdrościmy 😉 Jeśli jednak jesteś w znakomitej większości i to Ty wybierasz, co dostaną mamy, poniżej znajdziesz pomysły na prezenty dla teściowej – życzę, aby były inspirujące.

Voucher do kosmetyczki. Najlepiej tej jednej, konkretnej, z której usług teściowa korzysta od zawsze. Znacznie bezpieczniejsze będzie sprezentowanie manicure czy pedicure, niż zabiegu odmładzającego. Zależy jeszcze, jakie teściowa ma podejście do swojego wieku, ale lepiej nie ryzykować, skoro można sprawić uśmiech wersją bezpieczniejszą.

Zobacz: kosmetyczka na Gumtree

Wszystko, co związane z wnukami -jeśli oczywiście postaraliście się i teściowa jest też babcią 😉 Zawsze przed świętami pojawia się mnóstwo promocji na wszelkiego rodzaju akcesoria ze zdjęciami dzieci – kalendarze, kubki, poduszki i inne drobiazgi. Nawet ramka ze zdjęciem wnuków może być świetnym pomysłem.

Zobacz: firmy oferujące nadruki na Gumtree

Akcesoria do rękodzieła. Nie wszystkie teściowe zajmują się „robieniem czegoś z niczego”, jeśli jednak Twoja do takich należy, zestaw włóczek, koralików do robienia biżuterii, druty, nici, materiały i wszystko, co może jej się przydać przy tworzeniu różnych cudeniek, powinno ją ucieszyć. Możesz też pomyśleć o wykrojnikach do szycia, wzornikach do robótek na drutach, czy szydełku.

Zobacz: pasmanteria na Gumtree

Biżuteria. Większość kobiet ją uwielbia, więc teściowa na pewno też. Przy wyborze prezentu nie kieruj się jednak swoim gustem, tylko tym, co teściowa zazwyczaj nosi. To, że Tobie podobają się np. kolczyki z szafirem nie oznacza, że i ona będzie zachwycona, skoro unika niebieskiego. Można się skusić na ręcznie robioną biżuterię, wtedy prezent będzie niepowtarzalny.

Zobacz: ręcznie robiona biżuteria na Gumtree

Kolekcjonerskie wydanie „tego czegoś”. Możemy podarować np. płyty z muzyką – może zestaw przebojów z lat młodości  w zremasterowanych wersjach. Świetnym prezentem będzie też zestaw ulubionych książek, ale pięknie wydany czy kolekcja ulubionych filmów, a nawet seriali na płytach.

Zobacz: książki na Gumtree, filmy i DVD na Gumtree

Pamiętaj, że teściowa to też kobieta, jeśli więc nie zainspirowały Cię powyższe pomysły, sprawdź również podpowiedzi na prezenty dla Niej.

A może Twoja teściowa uwielbia gotowanie? Już wkrótce na naszym blogu znajdziesz 5 pomysłów na prezent dla miłośnika gotowania 🙂

Leave a Reply