5 pomysłów na prezent dla Niego

Wybór prezentu dla Niego przypomina często wybór prezentu dla dziecka – pewnie ze wszystkiego się ucieszy, ale z czego najbardziej? Oczywiście klasyki, jak perfumy, kosmetyki czy zegarek, sprawdzą się zawsze. Nikt na pewno nie pogardzi nową książką, płytą czy grą komputerową lub na konsolę. Można też zakupić skarpetki, piżamę, bieliznę albo koszulę czy krawat. Są tacy, którym to w zupełności wystarczy – jeśli masz szczęście obdarowywać kogoś, kto na każdą okazję chce koszulę (a tacy są!), dalej nie czytaj. Jeśli jednak masz wrażenie, że coś nieszablonowego sprawi więcej radości, zapoznaj się z poniższymi podpowiedziami.

Zabawki zdalnie sterowane: Tak, to jest hit dla chłopca w każdym wieku. Może być samochód, helikopter, kolejka – cokolwiek, żeby się poruszało, a On żeby miał nad tym władzę. Przekrój cenowy jest ogromny, można więc znaleźć coś na każdą kieszeń a Duży Chłopiec będzie szczęśliwy.

Zobacz: zdalnie sterowane zabawki na Gumtree

Zaproszenie do SPA: Tak, naprawdę wielu facetów uwielbia masaże, zabiegi kosmetyczne etc, tylko o tym nie mówi. Albo mówi tylko nielicznym. Jednak salony kosmetyczne zauważyły te potrzeby, bo prawie w każdym znajdziemy zabiegi dedykowane mężczyznom – m.in. wszelkie zabiegi na bazie piwa, peeling dla twardszej męskiej cery, ale też pedicure czy manicure.

Zobacz: masaże na Gumtree

Akcesoria związane z hobby: To sprawdza się u każdego człowieka, jeśli jest jakaś pasja, to cokolwiek z nią związanego będzie cieszyło. Trzeba tylko się upewnić, czy na pewno nasz pomysł jest trafiony – jeśli On jest zapalonym motocyklistą, to raczej nie ma sensu kupować Mu rękawic, bo zapewne takie posiada, ale już np. kamerka do zamontowania na pojeździe może być dobrym prezentem. Ważne, żeby wiedzieć, czym On się interesuje, a pasującą niespodziankę łatwo dobrać.

Zobacz: sport i rozrywka na Gumtree

Bilety na imprezę / wydarzenie / „coś specjalnego”: Imprezą może być np. degustacja whiskey (takie degustacje organizuje np. Loża Dżentelmenów),  pobyt w ośrodku nad jeziorem połączony z łowieniem ryb, koncert ulubionego zespołu, wyjazd na festiwal. Czyli pole do popisu olbrzymie. Niejednego Pana ucieszy też coś, co spowoduje skok adrenaliny – wyścigi samochodowe, przejażdżki na quadach, lot paralotnią, skok ze spadochronem czy wizyta w strzelnicy. I na pewno miłą wersją każdej z tych imprez by było uczestniczenie w niej razem z osobą obdarowującą.

Zobacz: bilety na Gumtree

Przepis na „lepsze ja”: Nowy Rok tuż tuż, więc postanowienia w stylu schudnę, zmienię dietę, zmienię sposób ubierania etc będą słyszane z każdej strony. Nakierujmy je od razu w dobrą stronę – jeśli On jest zainteresowany jakąś zmianą w sobie, np. w zasięgu jest nowa praca i warto zmienić sposób ubierania, może wizyta u dobrego stylisty pomoże? Jeśli chce zadbać o swoje zdrowie, na pewno będzie zadowolony z usług trenera czy dietetyka. Z takimi prezentami jednak trzeba uważać – mogą zostać zrozumiane bardzo opacznie, więc decydujmy się na nie tylko wtedy, gdy mamy pewność, że Jego ucieszą, a nie zmartwią.

Leave a Reply