7 pomysłów na Sylwestra nieco innego, niż zazwyczaj

pomysły na sylwestra

Macie już dość powtarzających się rok w rok nudnych imprez, domówek czy zabawy w klubowym tłumie? Chcecie spędzić Sylwestra wyjątkowo, inaczej niż zawsze?

Powitanie roku 2016 może stać się niepowtarzalnym wspomnieniem, pod warunkiem, że zrezygnujecie z prostych i oczywistych rozwiązań. Sylwester to nie tylko wystrzałowe, nomen omen, kreacje, fajerwerki i głośna muzyka. Przy odrobinie wysiłku możecie zorganizować naprawdę wyjątkowe powitanie Nowego Roku. Jak? Mamy kilka pomysłów.

Wakacyjnie

Co powiecie na kieliszek noworocznego szampana, kostium kąpielowy i palmy? To połączenie będzie wyjątkowo kuszące dla tych, którzy tęsknią za latem i słońcem. Żadnego martwienia się o strój, układania fryzur i czasochłonnych przygotowań. Wystarczy wsiąść w samolot i udać się do najbliższego (lub nieco dalszego) ciepłego miejsca. O tej porze roku jest to dość kłopotliwe, ale możliwe. Rozważcie Wyspy Kanaryjskie, Maroko albo nieco dalej – Azję.

Zobacz oferty wyjazdów  sylwestrowych na Gumtree.

Sportowo

Kochacie sport, aktywny tryb życia i nie wyobrażacie sobie życia bez biegania, roweru albo jogi? Zaplanujcie Sylwestra ze sportem w roli głównej. Może to być wspólny bieg, ćwiczenia albo długa rowerowa wyprawa. Liczy się to, że Nowy Rok powitacie na świeżym powietrzu, robiąc to, co lubicie najbardziej. Najlepiej taką imprezę zorganizować dla większej liczby osób, dlatego dobrym pomysłem może być ogłoszenie jej na portalach społecznościowych.

Z myślą o innych

Sylwester to wyjątkowy dzień i warto spędzić go w naprawdę wyjątkowy sposób. Zrezygnować z hucznej imprezy na rzecz mniejszej, bardziej kameralnej, ale z pewnością nie mniej radosnej – dla innych. W wielu miejscach, w których na co dzień brakuje radości, z pewnością przydałaby się osoba lub kilka osób, które pomogłyby w urządzeniu powitania Nowego Roku. Rozejrzyjcie się – w Waszej okolicy z pewnością są domy dziecka, hospicja czy domy opieki, w których taką pomoc przyjęto by z wdzięcznością.

Z przytupem

Góry zimą wyglądają bajkowo, ale Sylwester w góralskiej karczmie, z góralską muzyką i góralskim temperamentem będzie absolutnie niezapomniany. Gwarancją znakomitej zabawy i tańców do białego rana jest znalezienie odpowiedniego miejsca w odpowiednim zakątku naszego kraju. Zacznijcie poszukiwania od nieśmiertelnego Zakopanego, w którym takich imprez jest całe mnóstwo, ale warto również sprawdzić okoliczne mniejsze miejscowości.

Kulturalnie

Jeśli na co dzień jesteście wielbicielami kultury, koniecznie weźcie pod uwagę spędzenie Sylwestra w jej otoczeniu. Jeśli nie – tym bardziej 🙂 Dla koneserów znakomitym rozwiązaniem będą opery, teatry i wystawy, dla mniej wymagających – sylwestrowe maratony filmowe. Tak czy inaczej, spędzony w ten sposób Sylwester z pewnością będzie niezapomniany.

Zobacz lokalne wydarzenia sylwestrowe na Gumtree.

Impreza dla dzieci

Dzieci nie muszą być przeszkodą w udanej zabawie sylwestrowej. Wprost przeciwnie. Wystarczy, że przypomnicie sobie czasy Waszego dzieciństwa i wysilicie nieco wyobraźnię i kreatywność. Zorganizowanie dla swoich pociech, wspólnie ze znajomymi, prawdziwego balu maskowego, przebierańców, czy imprezy tematycznej, będzie świetną  zabawą dla Was wszystkich, a dzieciaki, mogące witać Nowy Rok razem z dorosłymi, będą zachwycone!

Elegancko

Impreza z głośną muzyką to za mało? A co powiecie na prawdziwy sylwestrowy bal? Piękne suknie, fraki i walc odgrywany przez znakomitą orkiestrę – takie powitanie Nowego Roku z pewnością zadowoli najbardziej wymagających. Tego typu imprezy znajdziecie w niemal każdym większym mieście – organizują je duże, eleganckie hotele. Jest to rozwiązanie dość kosztowne, ale na pewno warte swojej ceny. Która z nas, drogie Panie, nie chciałaby chociaż raz poczuć się jak księżniczka na balu? 😉

1 thought on “7 pomysłów na Sylwestra nieco innego, niż zazwyczaj”

Leave a Reply