Długi weekend w parku rozrywki

Długi weekend to doskonała okazja, żeby odwiedzić jeden z licznie rozsianych po Polsce parków rozrywki. Obszerna oferta tego typu miejsc sprawia, że nie musicie zbytnio oddalać się od miejsca zamieszkania, żeby zapewnić sobie i swoim dzieciom cały dzień zabawy, a według prognoz pogody w sieprniowy długi weekend nie mamy co liczyć na na upały, więc siedzenie na plazy na woda raczej odpada.

Łeba Park

Jeśli jesteście w okolicach Łeby, skorzystajcie koniecznie z okazji, żeby odwiedzić najstarszy na Pomorzu park dinozaurów. Na ogromnym terenie będziecie mogli zobaczyć masę figur dinozaurów, przejść się ścieżkami wśród drzew, wysokich traw i wody, jak również przejechać się pojazdem rodem z bajki o Fredzie Flinstonie, odkopać szkielet dinozaura na placu zabaw, pójśc do kina, zabawić się w poławiaczy złota czy skorzystać z wielu innych atrakcji.

łeba park łeba park

foto i więcej informacji: lebapark.pl
Zobacz na Gumtree: noclegi i wynajem krótkoterminowy w Łebie

Zatorland w województwie małopolskim

Zatorland to wyjątkowe miejsce, oferujące ogromny wybór rozrywki. W jednym miejscu macie do wyboru Park Ruchomych Dinozaurów, Park Mitologii, Park Owadów, Park Bajek i Stworzęń Wodnych, Lunapark i Park Świetego Mikołaja, czynny w okresie zimowym. Kompleks rozrywkowy w Zatorze został otwarty w 2009 roku. Stale rozbudowywana oferte sprawia, że jeden dzień to może być za mało na skorzystanie ze wszystkich atrakcji.

zatorlandzatorland

zatorlandzatorland

foto i więcej informacji: zatorland.pl
Zobacz na Gumtree: domki letniskowe i wynajem krótkoterminowy w województwie małopolskim

Leśny Park Przygody Skalisko

Zlokalizowany w 2006 roku w Kotlinie Kłodzkiej Park pozwala na połączenie wycieczki w Sudety z ekstremalną przygodą. Pomosty, przejścia po linie, zjazdy tyrolskie i inne atrakcje właściwe dla parków linowych, zostały rozmieszczona na powierchni 7 ha, na terenie dawnego kamieniołomu i lasu. W Leśnym Parku Przygody, pod czujnym okiem instruktorów, można dobrać atrakcje odpowiednie do swojej kondycji fizycznej, sprawności i odwagi.

foto9 foto30 foto36 foto63

foto i więcej informacji: skalisko.eu
Zobacz na Gumtree noclegi i wynajem krótkotrwały w województwie dolnośląskim

Leave a Reply