Flatmejt.pl – znajdź idealnego współlokatora!

Koniec kłótni o niepozmywane naczynia czy zbyt częste wizyty znajomych 🙂 Dzięki nowej, bezpłatnej usłudze Gumtree znajdziesz idealnych współlokatorów, którzy będą mieć podobne do Twoich zainteresowania, upodobania czy tryb życia. Flatmejt.pl właśnie ruszył!

Z raportu „Jak mieszkają polscy studenci?”, przygotowanego przez Europejskie Forum Studentów AEGEE i Gumtree Polska, wynika, że około 70% młodych osób, głównie studentów, wynajmuje mieszkania. Tylko 5% osób decyduje się na wynajem mieszkania samemu, pozostali, czyli aż 95% wynajmujących, współdzielą mieszkanie lub pokój z innymi osobami, znajomymi lub nie. Chociaż ciężko w to uwierzyć, 25% spośród nich nie utrzymuje żadnych kontaktów towarzyskich ze swoimi współlokatorami. 

Studenci szukają coraz to nowych sposobów na znalezienie współlokatorów idealnych – począwszy od bardzo szczegółowych opisów w ogłoszeniach, jakie są ich preferencje i oczekiwania, aż po modne ostatnio castingi. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom tych osób, tworząc Flatmejt.pl – nowe narzędzie, pozwalające na dopasowanie osób o podobnych upodobaniach, cechach osobowości, zainteresowaniach, ale tez preferencjach mieszkaniowych.

b_Flatmejt_1

Zasada działania serwisu jest prosta i może być znana niektórym z Was z portali randkowych. Po zarejestrowaniu się na Flatmejt.pl wypełniacie profil, w którym zaznaczacie chociażby, jak ważny jest dla Was porządek w mieszkaniu, jakiej muzyki słuchacie, czy przeszkadza Wam imprezowy tryb życia współlokatorów. W drugiej części profilu podajecie swoje prefencje, dotyczące przyszłego mieszkania – lokalizację, cene, jaką możecie płacić za wynajem, czy bierzecie pod uwagę współdzielenie pokoju, czy przeszkadzają wam zwierzęta lub osoby palące.

Po rozpoczęciu wyszukiwania system wskaże Ci profile osób, które najbardziej do Ciebie pasują. Dzięki Flatmejt.pl możesz się znimi skontaktować i rozpocząć wspólne poszukiwanie mieszkania 🙂

b_flatmejt_2

 

2 thoughts on “Flatmejt.pl – znajdź idealnego współlokatora!”

  1. fajny pomysł, ale ja dodałbym jeszcze kilka cech jak taki suwak introwertykekstrawertyk, współczynnik przykładania się do nauki, czy po mocach gram na komputerze i wiele innych istotnych cech, które mogą pomóc w znalezieniu dobrego współlokatora.

Leave a Reply