Gumtree prezentuje: Air Guitar Fight!

Gumtree on Air

Wiedzieliście o tym, że co roku w Finlandii odbywają się międzynarodowe Mistrzostwa Świata w Air Guitar, czyli grze na wyimaginowanej gitarze? Od 20 społeczność rockmanów bez gitary tworzą pasjonaci z ponad 20 krajów – w tym roku dołączyć do nich możecie również Wy!

Kilkanaście dni temu w 6 miastach Polski uruchomiliśmy Hot Spoty. To właśnie w miejscach, skąd rozchodzi się sygnał WiFi, możecie szukać naszych leżaków i namiotów Gumtree oraz hostess, które pomogą Wam zarejestrować swoje zgłoszenie do Air Guitar Fight. Już w najbliższą sobotę możecie nagrać swoje występy w Toruniu, a w niedzielę w Gorzowie Wielkopolskim. Tydzień później zapraszamy Was do Opola i do Wrocławia.

Ci, którym nie uda się odwiedzić naszych punktów z Hot Spotami w wyznaczonych terminach, mogą sami nagrać swoje występy z powietrzną gitarą. Filmiki należy umieścić na fanpage’u Gumtree Polska, oznaczone #airguitar. Wśród nagrań umieszczonych na fanpage’u Gumtree wybierzemy trzy najlepsze występy, które nagrodzimy gitarami.

Spośród osób, które zgłoszą się do udziału w zabawie, zarówno w naszych punktach z Hot Spotami, jak i przez fb, wybierzemy 6 osób, które zaprosimy w dniach 21-23 sierpnia do  Helu, gdzie odbędzie się Air Guitar Fight. Zwycięzcy walki dostaną bilety na koncert Foo Fighters oraz vouchery do sklepów muzycznych.

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie na naszym fanpage’u (KLIKNIJ TUTAJ) .

2 thoughts on “Gumtree prezentuje: Air Guitar Fight!”

Leave a Reply