Kup bilety na letnie festiwale na Gumtree

Wakacje w Polsce to już od kilku lat znakomita okazja do uczestniczenia w licznych festiwalach muzycznych i usłyszenia na żywo artystów znanych na całym świecie. Również w tym roku ilość gwiazd, które wystąpią na scenach w całej Polsce, jest imponująca. W przededniu takich imprez Gumtree staje się miejscem, gdzie ci z Was, którzy nie zdążyli kupić wcześniej biletów czy w ostatniej chwili zdecydowali się na krótki urlop, mogą kupić bilety na koncerty, często w niższej cenie, niż u organizatora.

Najbliższa impreza ze światową obsadą, to startujący już za chwilę Open’er Festival w Gdyni. Podczas czterech dni koncertowych będzie można usłyszeć m. in. PJ Harvey, Red Hot Chilli Peppers, Florence + The Machine, Pharell Williams, wystąpią również Chvrches, Sigur Ros, Wiz Khalifa, M83 oraz Bastille. Jeszcze przez kilka dni można wykorzystać szansę i kupić na Gumtree bilety na to wydarzenie, jak i zarezerwować noclegi.

Zobacz:
bilety na Opener Festival
noclegi podczas Opener Festival

Pierwsza połowa lipca to możliwość posłuchania muzyki alternatywnej podczas Jarocin Festiwal, Reggaeland oraz Przystanku Woodstock. W Jarocinie zagrają takie zespoły, jak Five Finger Death Punch, Slayer, The Prodigy czy Hunter. W Kostrzynie nad Odrą, podczas Woodstocku, usłyszeć można będzie Apocalyptikę, Bring Me to The Horizon czy Inner Circle.

Na początku sierpnia po raz kolejny Polskę odwiedzi Rihanna, na której koncert również już możecie kupić na Gumtree. W tym samym dniu, kiedy w Warszawie grać będzie Rihanna, w Katowicach rozpoczyna się Off Festival, podczas którego wystąpią The Kills, Brodka, Kaliber 44 i masa innych zespołów.

Druga połowa sierpnia obftiować będzie w wydarzenia muzyczne. W Krakowie odbędzie się Live Festival, podczas którego usłyszeć będzie można m. in. Massive Attack, Się, The Chemical Brothers czy HAIM. Niedługo potem w Straszęcinie, podczas Czad Festiwalu, koncertować będą takie zespoły, jak Nightwish, Sabaton, Hollywood Undead, Myslovitz, wystąpi również Mela Koteluk.

Lato zamkną koncerty Linkin Park, Rammsteina, Bullet For My Valentine i OCN we Wrocławiu w ramach Capital of Rock.

Jeśli planujecie kupować bądź sprzedawać bilety na tego typu wydarzenia na Gumtree, pamiętajcie, że każda oferta musi zawierać wyraźne zdjęcie biletu. Pozostałe zasady zamieszczania ogłoszeń dotyczących sprzedaży biletów znajdziecie tutaj.

 

Leave a Reply