Najlepsze ogłoszenia na Gumtree [2]

Najlepsze ogłoszenia #2

Zapraszamy Was  na kolejny przegląd najlepszych, najciekawszych bądź najbardziej oryginalnych ofert na Gumtree w tym tygodniu. Specjalnie dla Was zebraliśmy w jednym miejscu wyróżniające się ogłoszenia z róznych kategorii. Zaczynamy od nieruchomości.

Jeśli marzysz o nieustających wakacjach i masz wolne niecałe 2 mln zł, kup sobie ośrodek wypoczynkowy w Beskidach! 🙂 Leczniczy mikroklimat oraz wody mineralne pozytywnie wpłyną na zdrowie, a całoroczny stok narciarski, otwarty basen oraz boisko do siatkówki dostarczą świetnej rozrywki.

1

 

Druga propozycja to zdecydowanie jedna z najbardziej oryginalnych nieruchomości, jakie pojawiły się na Gumtree. Apartament w historycznym klimacie, na poddaszu kamienicy na warszawskim Mokotowie, został wyposażony i urzadzony w absolutnie wyjątkowy sposób, dzięki czemu oferuje takie rozwiązania techniczne, jak kuchnia kaflowa, “tron” ukrywający podwieszany sedes oraz fontanna ogrodowa, która służy za pisuar. Zupełnie poważnie: zazdrościmy osobie, która kupi to mieszkanie. Wyobrażacie sobie, jakie biesiady można w nim urządzać?

2

 

Adam, który cierpi na nadmiar wolnego czasu, przekonał nas do siebie przede wszystkim otwartością, nieco ironicznych poczuciem humoru ooraz tym, że dzięki niemu już wiemy, czym jest piżmoszczur. Naprawdę mamy nadzieję, że już wkrótce Adam znajdzie dla siebie sensowne zajęcie.

3

 

Ostatnie ogłoszenie w naszym przeglądzie umieszczamy jako zachętę dla tych, którzy każdą dietę zaczynają od jutra. “Schudłam, więc oddam wielki wór ciuszków damskich w rozmiarze 42/44” – można? Można 🙂 A potem za duże można wymienić na Gumtree na “wszelkie starocia, które uwielbiam, drobne mebelki, lampy, dekoracje…”.

Leave a Reply