Najlepsze ogłoszenia na Gumtree [cz.4]

W połowie listopada, gdy ze sklepowych półek wołają nas już bombki i lampki choinkowe oraz czekoladowe mikołaje, nie sposób nie zacząć myśleć o prezentach świątecznych. Jak co roku warto najpierw zajrzeć na Gumtree – znajdziecie tu mase okazji, ale też i prawdziwe perełki, których nie dostaniecie w sklepach.

Nasze świętczne podpowiedzi zaczynamy od żółtego Porsche Roadster na akumulator – to fantastyczny pomysł na prezent dla dziecka od 3 do 6 lat. Zapewne byłby to równiez świetny prezent dla męża, gdyby nie fakt, że maksymalne obciążenie samochodu to 30 kg 🙂

porsche

 

Kolejną propozycją na Gwiazdkę jest piżama superbohatera. Wbrew pozorom nie jest to pomysł na podarunek tylko dla chłopca – moja córka na pewno byłaby zachwycona, gdyby od Mikołaja dostała strój Batmana 😉

piza

 

Nie raz już przkonaliśmy się, że na Gumtree można znaleźć absolutnie wyjątkowe oferty –  to prawdziwy raj dla kolekcjonerów i wielbicieli antyków. Właściwie przez cały czas wśród ogłoszęń mozną znaleźc niepowtarzalne oferty sprzedaży unikatowych przedmiotów: w tym tygodniu macie do wyboru na przykład piekną, posrebrzaną maselniczkę, duży, zabytkowy kufer z historią oraz prawdziwą perełkę – wialnię, zabytkową maszynę rolniczą do odzielania ziaren od plew.

3

 

Na koniec jak zwykle mamy dla Was ciekawą nieruchomość – tym razem jest to segment do wynajęcia na warszawskiej Ochocie. Dom, który jest do wynajęcia za niewiele ponad 10 tys. zł miesięcznie, posiada m. in. salę fitness z podgrzewaną podłogą, jacuzzi i saunę. Na parterze i pierwszym piętrze znajdują się pomieszczenia mieszkalne oraz umeblowana i wyposażona kuchnia.

4

Leave a Reply