Nowa kategoria na Gumtree: Dla dziecka

Już jakiś czas temu zauważyliśmy, że duża część ogłoszeń, pojawiających się w kategorii Sprzedam, dotyczy akcesoriów dla dzieci. Postanowiliśmy więc stworzyć oddzielne miejsce na zabawki, ubranka i meble dla Waszych pociech.

Mamy nadzieję, że nowa kategoria, Dla Dziecka,  zdecydowanie ułatwi Wam wyszukiwanie ogłoszeń z akcesoriami dla najmłodszych. Wszystkie podkategorie zostały podzielone na bardziej szczegółowe działy – wśród ubranek łatwiej będzie znaleźć letnią sukienkę dla kilkuletniej dziewczynki, czy ogrodniczki dla małego przedszkolaka. Ubrania na specjalne okazje, takie jak chrzciny czy komunia, znajdziecie w oddzielnej podkategorii. Szczegółowo zostały również podzielone zabawki.

Nowa kategoria ułatwi również wyszukiwanie akcesoriów niezbędnych rodzicom przygotowującym się na przyjście na świat pociechy: bez problemu znajdziecie wózki, akcesoria do kąpieli, czy meble.

Wprowadzenie odrębnej kategorii ma za zadanie ułatwić korzystanie z Gumtree również osobom dodającym ogłoszenia. Dzięki temu, że przedmioty dla najmłodszych uzyskały własne miejsce na stronie, staną się bardziej widoczne, przez łatwiej będzie im trafić do kupujących.

 

Jedna myśl na temat “Nowa kategoria na Gumtree: Dla dziecka”

Leave a Reply