Nowa kategoria na Gumtree: Dla dziecka

Już jakiś czas temu zauważyliśmy, że duża część ogłoszeń, pojawiających się w kategorii Sprzedam, dotyczy akcesoriów dla dzieci. Postanowiliśmy więc stworzyć oddzielne miejsce na zabawki, ubranka i meble dla Waszych pociech.

Mamy nadzieję, że nowa kategoria, Dla Dziecka,  zdecydowanie ułatwi Wam wyszukiwanie ogłoszeń z akcesoriami dla najmłodszych. Wszystkie podkategorie zostały podzielone na bardziej szczegółowe działy – wśród ubranek łatwiej będzie znaleźć letnią sukienkę dla kilkuletniej dziewczynki, czy ogrodniczki dla małego przedszkolaka. Ubrania na specjalne okazje, takie jak chrzciny czy komunia, znajdziecie w oddzielnej podkategorii. Szczegółowo zostały również podzielone zabawki.

Nowa kategoria ułatwi również wyszukiwanie akcesoriów niezbędnych rodzicom przygotowującym się na przyjście na świat pociechy: bez problemu znajdziecie wózki, akcesoria do kąpieli, czy meble.

Wprowadzenie odrębnej kategorii ma za zadanie ułatwić korzystanie z Gumtree również osobom dodającym ogłoszenia. Dzięki temu, że przedmioty dla najmłodszych uzyskały własne miejsce na stronie, staną się bardziej widoczne, przez łatwiej będzie im trafić do kupujących.

 

1 thought on “Nowa kategoria na Gumtree: Dla dziecka”

Leave a Reply