Nowa odsłona Gumtree!

Tych z Was, którzy od wczoraj wchodzili na Gumtree.pl, czekała spora niespodzianka. Po 11 latach jeden z najpopularniejsyzch w Polsce serwisów ogłoszęń lokalnych przeszedł gruntowną przemianę.

gumtree

To, co najbardziej rzuca się w oczy, to zmiany wizualne. Nowy interface, bardziej przejrzysty, intuicyjny i nowoczesny, ma uczynić łatwiejszym korzystanie z serwisu. Uprościliśmy sposób dodawania ogłoszeń, jak również chociażby formularz kontaktowy dla osób, które chcą wysłać zgłoszenie do Działu Pomocy.

Najważniejsze jednak, że nowa strona Gumtree.pl jest responsywna, co zdecydowanie ułatwia korzystanie z niej na urządzeniach mobilnych.

To dopiero początek zmian. Będziemy Was informować na bieżaco o nowych funkcjonalnościach, które zamierzamy wprowadzić w najbliższych miesiącach. Na razie zapraszamy Was do zapoznania się z odświeżonym Gumtree 🙂

31 thoughts on “Nowa odsłona Gumtree!”

 1. Bez obrazy ale to nowe gumtree jest do dup…. Po co zmieniać coś co było dobre?? Piszecie że bardziej przejrzyste… Chyba dla ślepców bo tak dużej czcionki chyba ktoś inny tu nie wymyślił. Po drugie system filtrowania został zubożony do minimum. Porażka. Nie wiem kto odpowiada za tą przemianę ale powinien się smażyć w piekle. Jeszcze raz pytam. Po co zmieniać coś co było dobre?? Obojętne czy po 11 czy po 100 latach. teraz na pewno olx zniszczy gumtree.

 2. Dlaczego gumtree przestało wyszukiwac pojedyncze słowa, to bardzo utrudnia poszukiwania konkretnych ogłoszeń.

 3. Chciałabym się dowiedzieć, jak mogę aktywować na raz kilka, kilkanaście ogłoszeń, które wygasły?

  1. to nadal nie działa!!! nie mogę odpowiedzieć na żadne ogłoszenie a chce coś KUPIĆ!!!!! chyba po to jest ten portal…

 4. Przepraszam, ale ta nowa odsłona to jest jakaś kompletna porażka. Przeglądałem m. in. oferty nieruchomości, teraz nie ma nawet filtrowania pod względem metrażu…

 5. Wyszukiwanie po numerze ogłoszenia też nie działa. Skopane zostało to co było w miarę dobre.

 6. Dla mnie osobiście zmiany to porażka!!!!!! Zlikwidowanie dużej części filtrów powoduje że GUMTREE dla mnie staje bezużyteczne. Więcej z GUMTREE nie korzystam. Dziękuję i do widzenia

 7. przede wszystkim maile wyslane formularzem nie dochodza, bo .. przychodzi do nas zwrotka z bledniem ustawionym serwerem pocztowym 😉

 8. E-maile nie dochodzą z formularza kontaktowego. Mam nadzieję że to naprawią.
  Chcę zmienić e-mail tylko nie wiem jak, bo coś jest zablokowana ta opcja…

 9. Wiadomoć na wszytkie możliwe fora:
  UWAGA GUMTREE OSZUKUJE !!!!!!!!!!!!!
  ….wpłaciłem 70 PLN za wyróżnione ogłoszenie na gumtree !!!!. mail że dziękują za płatność dotarł i na tym koniec . Miał zostać przesłany kod aktywacyjny. ….od 7 dni nie mam od nich żadnego maila. w spamie, w koszu też nie ma ( piszą że jak nie odpowiadają to tam pewnie jest ). Czy kto wie jak się z nimi można skontaktować, żeby zwrócili pieniądze lub dali w końcu ten kod ?………wcześniej dawałem darmowe i było ok. a chciałem polepszyć ;-(

 10. Żenada – daję ogłoszenie i wchodzi. Za chwilę dokonuję kosmetycznej zmiany i znika zupełnie.

  11 dni temu dałem nowe ogłoszenie i od razu je aktywowałem. Do dziś go nie ma – jak klikam w link aktywujący, to mam jego podgląd, oraz informację “To ogłoszenie jest już aktywne” a pod spodem “Ogłoszenie będzie wkrótce aktywowane”.

  Gumtree dostało schizofrenii? Brawo dla was.

 11. Szkoda, byliście najlepsi, a teraz po zmianach ktoś inny zajmie miejsce lidera. Np. jest informacja, że są odpowiedzi na ogłoszenia, a odpowiedzi nie docierają.

 12. Brak filtrów, jak np “używane”, powoduje, że Gumtree stał się dla mnie bezużyteczny. Żegnam…

 13. Podbiłem moje ogłoszenie korzystając z szybkiego przelewu, za który zapłaciłem 11.99 zł. I wystąpiło kilka ciekawostek:
  1) Podbicia nie było;
  2) Płatność nie widnieje w historii konta;
  3) Po napisaniu do działu pomocy, oczekiwanie ponad dwa tygodnie na odpowiedź dalej sprawa nie została wyjaśniona;
  4) Zbywają odpowiedziami w stylu “nie otrzymaliśmy danych konta” (były wysłane)
  5) Aż w końcu na moje pytanie “Prośba o potwierdzenie otrzymania płatności [ ref: 00DF0505O. 500F0cwPxR:ref]” otrzymałem taką odpowiedź:
  “Wskazany anons:130233570 wygasł. Proszę o informację czy chce Pan wznowić to ogłoszenie ponownie i podbić je bezpłatnie czy woli Pan dodać samodzielnie nowy anonsu i podbicie jeszcze raz. Z uwagi na zmiany w serwisie rekomendujemy dodanie nowego anonsu,tak by funkcjonował już całkowicie na nowych serwerach ”
  To tylko 12 zł ale jak dla mnie to jest mocny przekręt.

 14. Rewelacja – prawda w oczy kole, że nie zamieściliście mojego wpisu? Może wolicie żebym napisał na Facebooku? albo jeszcze gdzieś indziej?

 15. Witam
  Piszecie powyżej, Ze „To, co najbardziej rzuca się w oczy, to zmiany wizualne.” – koniec cytatu. Otóż nie jest to niestety prawdą. Najbardziej rzuca się w oczy nieudolność programistów, którzy zepsuli wszystko co dało się zepsuć plus parę rzeczy pozornie niemożliwych do zepsucia. A im się jednak udało, zdolne bestie. Generalnie daję tu ogłoszenia z przyzwyczajenia, interesy robię na OLX… I im dłużej to trwa, tym mniejsza szansa, że zacznę Was znowu traktować poważnie.
  A po lekturze pozostałych komentarzy… No, żal mi Was, ale znikniecie z internetu i to już niedługo…
  Jest jeszcze jedno możliwe wyjaśnienie. Może chcecie się przekształcić w portal randkowy? Taka myśl przyszła mi do głowy, po obejrzeniu zakładki Mój Profil, niedziałającej zresztą, ale to mnie nie zdziwiło, to już norma tutaj. Zdziwiło mnie coś innego…Zdjęcie, płeć, data urodzenia, zainteresowania, napisz coś o sobie… Zupełnie jak na Sympatii…
  Chyba Was pogięło jednak, mówiąc prostym, żołnierskim językiem.

  Pozdrawiam (dość chłodno)

 16. Tych z Was, którzy od wczoraj wchodzili na Gumtree.pl, czekała spora niespodzianka. Po 11 latach jeden z najpopularniejsyzch w Polsce serwisów ogłoszęń lokalnych przeszedł gruntowną przemianę… I PRZESTAŁ DZIAŁAĆ…

 17. Ooo… Moderatorzy dołączyli do NIEDZIAŁAJĄCEJ części Gumtree.
  Od czterech dni mój komentarz czeka na moderację… No, ciekawe bardzo…

 18. dlaczego zniknął podział na oferowane i poszukiwane (chyba że jestem ślepa i za głupia na ‘nową odsłonę’ i czegoś nie dostrzegam wtedy proszę o mapę)?? W momencie kiedy ‘szukam’ nie mam ochoty przepatrywać 90% ofert takich jak moja no na Boga….

 19. Uwaga. Sprawa dla skarbówki!! Gumtree nie wystawia faktur za płatności. Nie mogę się doprosić jakiejkolwiek info.
  Piszcie o tym gdzie się da. Może min. szczurek się zainteresuje…

Leave a Reply