Nowość: Porównywarka cen nieruchomości na Gumtree

Nie jesteś pewien, czy 1200 to atrakcyjna cena za wynajęcie dwupokojowego mieszkania w Lublinie? Chcesz sprzedać mieszkanie w Kielcach i ciekawi Cię, jaka jest średnia cena za metr w tym mieście? Skorzystaj z naszej nowości – porównywarki cen nieruchomości!

Na dole strony głównej Gumtree znajdziesz kategorię “Ceny nieruchomości“.  Po kliknięciu w link możesz wybrać interesujące Cię województwo i miasto.

1

Następnie wybierz wielkość mieszkania – czy ma to być kawalerka, 2-pokojowe, czy większe mieszkanie. Możesz sprawdzić średnią cenę wynajmu czy sprzedaży lokali w danym mieście, jak tez średnią cenę za metr, zarówno przy wynajmie, jak i sprzedaży mieszkania.

2

Nasz porównywarka pozwoli nie tylko sprawdzić, czy nie oczekujemy zbyt niskiej/zbyt wysokiej ceny za mieszkanie, które chcemy wynająć bądź sprzedać. Pozwoli również np. studentom sprawdzić, na jakie koszty wynajmu powinni być przygotowani przed początkiem roku akademickiego.

Zobacz, co jeszcze znajdziesz w porównywarce cen nieruchomości Gumtree.

5 thoughts on “Nowość: Porównywarka cen nieruchomości na Gumtree”

  1. Witam,
    Ostatnio jest bardzo duży wysyp tego typu porównywarek, zapewne przez duże zapotrzebowanie na tego typu usługi dla zwykłego Kowalskiego.

Leave a Reply