Rekrutacja na szkolenie “Złap fach” ruszyła!

Czas wziąć sprawy w swoje ręce 🙂 Kończysz naukę i czeka Cię niedługo poszukiwanie pracy? Masz pomysł na własny biznes, ale nie wiesz, jak zabrać się do zakładania firmy? A może wracasz na rynek pracy po urlopie macierzyńskim? Zgłoś się do udziału w bezpłatnym szkoleniu “Złap fach” w ramach programu Gumtree Start do kariery.

Podczas spotkania odbywającego się w Poznaniu w dn. 8 – 10.07.2016 w przyjemnej, warsztatowej atmosferze, dowiesz się m. in:

  • Kogo poszukują dziś pracodawcy
  • Jak napisać skuteczne CV
  • Jak oczarować rekrutera podczas rozmowy o pracę
  • Jak założyć własny biznes
  • Jak się ubrać do pracy
  • Jak dbać o swój wizerunek zawodowy w Internecie

Aby mieć szansę na udział w szkoleniu, wypełnij formularz dostępny na stronie www.startdokariery.pl i napisz, dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy zaprosić do udziału w warsztatach.

CZEKAMY NA WASZE ZGŁOSZENIA!

Koszty szkolenia, zakwaterowania i wyżywienia pokrywa Gumtree. Uczestnicy ponoszą jedynie koszty dojazdu do Poznania.

 

1 thought on “Rekrutacja na szkolenie “Złap fach” ruszyła!”

  1. Z mojego doświadczenia mogę dodać, że staż, a potem znalezienie pracy (nawet na czas określony) na studiach to wielka przewaga nad ruwieśnikami na rynku pracy. I to nawet kosztem gorszych ocen na studiach.
    A jak ktoś nie chce pracować, to niech założy działalność gospodarczą na 4 czy 5 roku i poprowadzi przez rok firmę na zniżkowym ZUSie. Prowadzenie firmy wpisane w CV zrobi większe wrażenie niż wolontariaty, średnia 5.0 i bezpłatny 3 miesięczny staż.

Leave a Reply