Rozpocznij rok szkolny z Gumtree

Niecałe dwa tygodnie zostały do rozpoczecia roku szkolnego. Zapewne większość z Was jest jeszcze w nastroju wakacyjnym, warto jednak powoli zacząć przygotowania do powrotu do szkoły. Tym bardziej, jeśli pokój Waszej pociechy wymaga odświeżenia i wymiany mebli.

Pokój ucznia

Na Gumtree znajdziecie pełen wybór mebli do pokoju dla ucznia. Najpierw jednak zastanówcie się, czy wolicie kupić oddzielnie biurko, regały na książki, komodę, czy też zestaw mebli młodzieżowych. W małym pomieszczeniu dobrze sprawdzi się tzw. meblościanka – funkcjonalny zestaw, który pozwala zaoszczędzić miejsce. Jeśli macie nieco większy budżet i planujecie gruntowną przemianę pokoju swojej pociechy, możecie pomyśleć o meblach na zamówienie – zostaną one dostosowane do Waszych konkretnych oczekiwań. Takie rozwiązanie warto rozważyć zarówno w przypadku, gdy macie niewiele miejsca, jak i gdy macie specjalne oczekiwania i chcecie na przykład umieścić łóżko swojego dziecka na antresoli, a pod nią zorganizować mu kącik do nauki i zabawy.

Szkolna wyprawka

Zanim udacie się do sklepu po zakup artykułów szkolnych, zajrzyjcie na Gumtree do odpowiedniej kategorii. Może właśnie tu znajdziecie wymarzony tornister, plecak czy przybory szkolne w atrakcyjnej cenie. Już po rozpoczęciu roku szkolnego, kiedy poznacie listę podręczników dla danej klasy, możecie poszukać ich tutaj.

Pomocna elektronika

Rozpoczecie roku szkolnego to rónież dobry moment, aby zastanowić się nad kupnem dodatkowej elektroniki do domu. Starsze dzieci mogą podczas nauki korzystać z laptopa lub komputera stacjonarnego nie tylko przy wyszukiwaniu dodatkowych informacji, ale również przy tworzeniu prac do szkoły. Warto również rozważyć zakup skanera i drukarki. Młodsze dzieci będą zadowolone z tabletu, w którym możemy zainstalować odpowiednie aplikacje, pozwalające dziecku nie tylko bawić się, ale i przy okazji uczyć się.

Po pójściu do szkoły dzieci często zaczynają również marzyć o posiadaniu własnego smartfona, szczególnie, jeśli ich rówieśnicy posiadają już takowe. Zanim jednak podejmiecie decyzję o kupnie smartfona dla swojego dziecka, skorzystajcie z naszych porad zawartych w artykule “Wybieramy smartfona dla dziecka (cz. 1, cz. 2, cz. 3)”.

Leave a Reply