Startuje mundialowy konkurs Gumtree i PayPal!

Już 12 czerwca rozpoczynają się kolejne Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Tego samego dnia startuje również mundialowy konkurs Gumtree i PayPal. Do wygrania m. in. PlayStation4 oraz oficjalna piłka Mistrzostw Świata, Brazuca!

Konkurs, polegający na typowaniu wyników poszczególnych meczów, będzie rozgrywany na facebook.com, poprzez aplikację konkursową na stronach Gumtree Polska i PayPal. Aby wziąć w nim udział, należy być fanem obydwu profili.

Każdego dnia mistrzostw wybierać będziemy jeden Mecz Dnia. Między godziną 9 a 18 będziecie mogli typować wynik tego meczu poprzez aplikację. Każdy użytkownik może wysłać jedno zgłoszenie dziennie.  Następnego dnia, do południa, ogłaszać będziemy zdobywcę Nagrody Dnia – osobę, która dzień wcześniej jako pierwsza poprawnie podała wynik wybranego meczu.

Warto brać udział w konkursie codziennie, ponieważ każde wysłane zgłoszenie to szansa na punkty do klasyfikacji generalnej. Osoba, która w czasie trwania całego konkursu uzbiera najwięcej punktów, dostanie PlayStation4! Zdobywcy kolejnych dwóch pozycji dostaną oficjalne piłki Mistrzostw Świata, Brazuki.

Za co można zdobyć punkty do ogólnej klasyfikacji?

  • 2 pkt – dla każdej osoby, która poprawne wytypuje wyniku Meczu Dnia (łącznie do zdobycia 50 punktów)
  • 5 pkt – dla każdego zdobywcy Nagrody Dnia, czyli dla osoby, która danego dnia jako pierwsza poprawnie wytypuje wynik Meczu Dnia (łącznie do zdobycia 75 punktów)
  • 11 pkt ekstra do wygrania podczas finału oraz meczu o 3 miejsce dla osoby, która poprawnie wytypuje zdobywcę pierwszej bramki w meczu (łącznie do zdobycia 22 punkty)

 

W skład Nagrody Dnia wchodzić będą gadżety reklamowe Gumtree i PayPal oraz ufundowane przez Wydawnictwo SQN książki o tematyce związanej z piłką nożną, m. in. biografie piłkarzy oraz książki opowiadające historię takich klubów, jak Barcelona, czy też jedna z najnowszych książek w ofercie SQN „Real Madryt. Królewska historia najbardziej utytułowanego klubu świata”– pozycja, którą, jak uważa Michał Pol, każdy szanujący się fan królewskich przeczytać MUSI.

Leszek Orłowski, dziennikarz Canal+ oraz “Piłki nożnej”, napisał o tej książce: „Alfredo Di Stéfano, Ferenc Puskás, Emilio Butragueno, Hugo Sanchez, Roberto Carlos, Raul, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Cristiano Ronaldo. 112 lat potęgi. Największe sukcesy, najwięksi piłkarze, największy klub piłkarski na świecie.

Zjawisko zbyt istotne, aby kogokolwiek pozostawić obojętnym. Real Madryt kocha się ślepą miłością. Albo Realu Madryt się nienawidzi.

I może dlatego tak trudno było do tej pory o naprawdę dobrą biografię Królewskich. Udało się to dopiero Anglikowi, zamieszkałemu od ponad 30 lat w Hiszpanii. Real Madryt. Królewska historia to książka niezwykle barwna i drobiazgowo udokumentowana, burząca wiele stereotypów.

Historia wiedzie od powstania klubu, przez prezydenturę legendarnego Santiago Bernabeu, wielki Real lat 50. i 60, Piątkę Sępa, Galácticos Florentino Pereza, po czasy obecnego Realu Madryt. Specjalnie dla polskich fanów autor uzupełnił ją aż do historycznego madryckiego finału Ligi Mistrzów z maja 2014 roku.

Real Madryt to najlepszy klub XX wieku, który w bieżącym stuleciu chciałby to miano obronić. To wielcy piłkarze i fascynujące historie z nimi związane. To najbardziej znana na globalnym rynku sportowa marka. To rzesze kibiców na całym świecie, a ściślej: wyznawców religii o nazwie madridismo. Real to instytucja, która nikogo nie pozostawia wobec siebie obojętnym.”

Serdecznie zapraszamy Was do udziału w zabawie! Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie w naszej aplikacji na facebook.com.

real

 

6 thoughts on “Startuje mundialowy konkurs Gumtree i PayPal!”

Leave a Reply