Sylwester last minute

Nie macie jeszcze planów na Sylwestra? Spokojnie, zostało jeszcze kilka dni, w czasie których uda się zorganizować wymarzone powitanie Nowego Roku. Poniżej znajdziecie nasze podpowiedzi.

Sylwestrowy wyjazd

Wbrew pozorom jeszcze istnieje możliwość, żeby zorganizować sylwestrowy wyjazd. Na Gumtree znajdziecie oferty pensjonatów i hoteli, w których są jeszcze miejsca na przełomie 2016 i 2017 roku. Ponadto możecie również poszukać domków lub mieszkań na wynajem w tym okresie – takie oferty są jeszcze w dużych miastach, gdzie na pewno w weekend sylwestrowy będzie na Was czekać masa atrakcji.

Zobacz na Gumtree: wynajem domków i pokoi na Sylwestrawyjazdy sylwestrowe

Impreza sylwestrowa

Tego typu ofert już w tej chwili jest najmniej, ale jeśli dobrze poszukacie, możecie jeszcze znaleźć propozycje imprez w klubach, resturacjach, a nawet w operze czy teatrze. To propozycja dla tych z Was, którzy nie mają możliwości, żeby wyjechać, nie chcą zapraszać gości do siebie, ale mimo wszystko mają ochotę na szaleństwa na parkiecie w większym towarzystwie. Wybierając tę opcję powinniście jednak być przygotowani na wydatek rzędu kilkuset złotych na parę.

Zobacz na Gumtree: imprezy sylwestrowe

Atrakcje dla dzieci

Jeśli jednak wolelibyście zostać w domu, na Gumtree znajdziecie również propozycje zagospodarowania czasu dzieciom, aby dorośli mogli bawić się spokojnie. Jedną z dość nowych propozycji są imprezy dla dzieci: prywatne przedszkola lub sale zabaw organizują bal dla dzieci, pod opieką animatora, z możliwością noclegu dla dzieci na miejscu. Drugą opcją może być wynajęcie animatora, który zapewni dzieciom atrakcje u Was w domu przez kilka godzin sylwestrowej nocy.

Zobacz na Gumtree: Sylwester dla dzieci

Sylwester w pracy

Jeśli zamiast bawić się, wolelibyście w Sylwestra wspomóc domowy budżet i nieco zarobić, również macie taką możliwość. W tej chwili na Gumtree są oferty pracy przede wszystkim dla kierowców, kelnerów i kelnerek, osób do pracy w pizzeriach i restauracjach – zarówno kucharzy, jak i dostawców.

 

1 thought on “Sylwester last minute”

Leave a Reply