Tanie urządzanie mieszkania na Gumtree

Koniec wakacji i początek roku akademickiego to czas, gdy wielu studentów nie tylko poszukuje mieszkania czy pokoju na wynajem, ale również sposobu na to, aby swoje lokum stosunkowo tanio wyposażyć. Aby Wam w tym pomóc, poniżej zebraliśmy linki do wybranych elementów wyposażenia mieszkania bądź przedmiotów przydatnych dla każdego studenta.

Na początku warto zastanowić się, co jest nam niezbędne, a bez czego jesteśmy w stanie się obejść. O ile bez łóżka czy lodówki może być ciężko funkcjonować, o tyle telewizor czy zmywarka mogą okazać się esktrawagancją przy bardzo ogarniczonym budżecie. Wśród wielu ofert na Gumtree można znaleźć ogłoszenia dotyczące sprzedaży mebli czy sprzętów AGD zarówno nowych, jak i używanych. Jeśli dysponujesz niewielkim budżetem, ustaw w wyszukiwarce po lewej stronie zakres cenowy, jaki Cię interesuje – dzięki temu będziesz przeglądać wyłącznie oferty przedmiotów, na które Cię stać.

Gumtree jest portalem ogłoeń lokalnych – ustawiając w wyszukiwarce po lewej stronie wybraną lokalizację, możesz wyszukiwac oferty z Twojej okolicy. Dzięki temu będziesz mógł ze sprzedającym umówić się na odbiór osobisty kupowanych mebli czy sprzętu AGD i sprawdzić, czy dany przedmiot jest zgodny z opisem w ogłoszeniu.

Zobacz na Gumtree

Meble

Kanapa
Łóżko
Stół
Biurko
Szafa

AGD

Pralka
Lodówka
Kuchenka
Zmywarka
Kuchenka mikrofalowa

Elektronika

Laptop
Drukarka
Tablet
Telefon komórkowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *