Tanie urządzanie mieszkania na Gumtree

Koniec wakacji i początek roku akademickiego to czas, gdy wielu studentów nie tylko poszukuje mieszkania czy pokoju na wynajem, ale również sposobu na to, aby swoje lokum stosunkowo tanio wyposażyć. Aby Wam w tym pomóc, poniżej zebraliśmy linki do wybranych elementów wyposażenia mieszkania bądź przedmiotów przydatnych dla każdego studenta.

Na początku warto zastanowić się, co jest nam niezbędne, a bez czego jesteśmy w stanie się obejść. O ile bez łóżka czy lodówki może być ciężko funkcjonować, o tyle telewizor czy zmywarka mogą okazać się esktrawagancją przy bardzo ogarniczonym budżecie. Wśród wielu ofert na Gumtree można znaleźć ogłoszenia dotyczące sprzedaży mebli czy sprzętów AGD zarówno nowych, jak i używanych. Jeśli dysponujesz niewielkim budżetem, ustaw w wyszukiwarce po lewej stronie zakres cenowy, jaki Cię interesuje – dzięki temu będziesz przeglądać wyłącznie oferty przedmiotów, na które Cię stać.

Gumtree jest portalem ogłoeń lokalnych – ustawiając w wyszukiwarce po lewej stronie wybraną lokalizację, możesz wyszukiwac oferty z Twojej okolicy. Dzięki temu będziesz mógł ze sprzedającym umówić się na odbiór osobisty kupowanych mebli czy sprzętu AGD i sprawdzić, czy dany przedmiot jest zgodny z opisem w ogłoszeniu.

Zobacz na Gumtree

Meble

Kanapa
Łóżko
Stół
Biurko
Szafa

AGD

Pralka
Lodówka
Kuchenka
Zmywarka
Kuchenka mikrofalowa

Elektronika

Laptop
Drukarka
Tablet
Telefon komórkowy

Leave a Reply