Tymianek i Kruszynka: adoptuj psa ze schroniska

adopcja psa

Połączyliśmy nasze siły z warszawskim schroniskiem Na Paluchu. Co dwa tygodnie będziemy Wam przedstawiać historie wybranych psiaków, które szukają nowego, kochającego domu. Dziś możecie poznać Tymianka i Kruszynkę.

Tymianek to uroczy, radosny mieszaniec, który prawdopodobnie miał być rasowym wyżłem. Największą radość sprawiają mu spacery i chwile, gdy może przytulić się do swojego opiekuna. Psiak potrzebuje ciepłego, opiekuńczego domu i odpowiedzialnych państwa, których będzie mógł pokochać całym sercem. Już raz pojawiła się dla niego taka szansa, ale Tymianek przeżył ogromne rozczarowanie, gdy jakiś czas po adopcji został ponownie oddany do schroniska.

Pies nie lubi towarzystwa innych samców, może jednak być towarzyszem suczki. Na spacerach jest jednak spokojny i nie wyrywa się do innych zwierząt.

Zaadoptuj Tymianka przez Gumtree.

tymianek

 

Siedem lat w schronisku to zdecydowanie za długo. Tyle czasu swojego kochającego domu szuka Kruszyna, wcale nie taki mały, ale przesympatyczny pies. Kruszyna potrzebuje przede wszystkim sporo ruchu, uwielbia spacery, podczas których, według wolontariuszy „przeistacza się w miłą sunię, podąża za człowiekiem, skubie trawkę”. Kruszyna to doskonały stróż, pies, który czeka na kogoś, kto zaopiekuje się nim i kim ona będzie mogła się zaopiekować.

Zaadoptuj Kruszynę przez Gumtree.

kruszyna

1 thought on “Tymianek i Kruszynka: adoptuj psa ze schroniska”

Leave a Reply