Urodziny Gumtree podczas Światowego Dnia Ziemi!

10 lat Gumtree

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Was na imprezę z okazji urodzin Gumtree! W kwietniu 2014 mija dokładnie 10 lat od chwili, gdy strona pojawiła się w Polsce. Jest więc okazja do świetowania i świętować zamierzamy 🙂 27 kwietnia 2014 Gumtree będzie jednym z partnerów wydarzenia organizowanego w parku Pole Mokotowskie z okazji Światowego Dnia Ziemi!

Stanowisko Gumtree możecie odwiedzać w godzinach 12- 16, jednak zapraszamy Was przede wszystkim w okolicach godziny 14. Wtedy to w parku zostanie zasadzone Drzewo Gumtree – tym symbolicznym gestem chcielibyśmy uczcić 10 lat Gumtree w Polsce oraz fakt, że nasz strona od 10 lat łączy ludzi, pomagając im nie tylko w lokalnych zakupach, szukaniu pracy czy mieszkania, ale też daje im możliwość podziękowania komuś za życzliwość czy znalezienia starych przyjaciół.

Po godzinie 14, gdy już Drzewo Gumtree zostanie zasadzone, zapraszamy Was serdecznie na nasze stanowisko na tort urodzinowy 🙂 Będziemy mieć dla Was również 250 urodzinowych zestawów gadżetów. Rozdamy je osobom, które podadzą hasło”10 lat Gumtree”.

Światowy Dzień Ziemi to największe ekologiczne święto na świecie, obchodzone w 170 krajach. W Polsce organizacją festynu od wielu lat zajmuje się Fundacja Ośrodka Edukacji Ekologicznej. Tematem przewodnim tegorocznej imprezy będzie hasło “Zmieniaj nawyki – nie klimat!”. Podczas festynu, który odbędzie się z Parku Pole Mokotowskie, oprócz odwiedzenia stoiska Gumtree będziecie mogli również oddać elektroodpady, odpady z tworzyw sztucznych, szkła i aluminium,a w zamian dostaniecie roślinki. Więcej na temat całej imprezy znajdziecie tutaj.

1 thought on “Urodziny Gumtree podczas Światowego Dnia Ziemi!”

  1. jaka szkoda, że mieszkam ponad 70km od W-wy…życzę jednak Gumtree kolejnych kilku..dziesięciu dziesiątek lat w Polsce i pozdrawiam serdecznie pracowników tej Firmy.Mam nadzieję , że burzowa chmura tylko podleje zdrowo nowe drzewko, a potem odpłynie w dal. buziaki

Leave a Reply