Wracają strefy darmowego WiFi od Gumtree!

Z ogromną przyjemnością rozpoczynamy drugą edycję Darmowych HotSpotów od Gumtree! W tym roku naszych stref WiFi możecie szukać w mieście Hel, we Wrocławiu, w Rzeszowie, Opolu, Toruniu, Gorzowie Wlkp. i w Rzeszowie.

W zeszłym roku, z okazji 10 urodzin portalu Gumtree.pl, na warszawskim Polu Mokotowskim zasadziliśmy tulipanowca amerykańskiego, a w okolicy drzewa uruchomiliśmy darmowy hot spot. Jak się okazało, nasza akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem osób, które odwiedzały park i korzystały z Internetu w celach rozrywkowych lub zawodowych. W tym roku zdecydowaliśmy się nie tylko rozszerzyć akcję, ale i przenieść ją do innych miast.

Hot Spoty Gumtree zostały już uruchomione 10 lipca, będą działać do końca października. Tegoroczne lokalizacje, podobnie jak w zeszłym roku warszawskie Pole Mokotowskie, to miejsca kojarzące się z rozrywką i odpoczynkiem na świeżym powietrzu:

 • Bulwar Filadelfijski w Toruniu (okolice pubu BARKA)
 • Park Południowy we Wrocławiu (okolice restauracji Agawa)
 • Park Górczyński w Gorzowie Wlkp.
 • Park Linowy Expedycja w Rzeszowie
 • Basen Letni “Błękitna fala” w Opolu
 • teren całego miasta Hel

W miejscach, w których będą znajdować się hotspoty, Gumtree wraz z Antyradiem organizować będzie animacje i wydarzenia, których szczegóły zdradzimy już wkrótce!

Mapa Hot-Spotów Gumtree

18 thoughts on “Wracają strefy darmowego WiFi od Gumtree!”

 1. “W zeszłym roku, z okazji 10 urodzin portalu Gumtree.pl, na warszawskim Polu Mokotowskim tulipanowca amerykańskiego,”

  Ale co tulipanowca amerykańskiego? Podmiot bez orzeczenia w zdaniu?

   1. Przecież tulipanowca to nie podmiot. Dopiero po poprawieniu pojawia nam się podmiot domyślny.

 2. witam : Takie pytanko zmieniło się gumtree na lepsze ale nie wiem kiedy jest na gumtree ta premiera Ojca Rydzyka ??? może podajcie do wiadomości bo taka zmiana portal handlowy przechodzi na kółko różańcowe to rzadko spotykane .

 3. Teren całego Helu? No lepiej być nie może. Półwysep Helski to zdecydowanie jedno z lepszych miejsc na wypoczynek, nie tylko w sezonie. To miejsce ma swój urok i dzięki temu przyciąga do siebie nawet poza sezonem. Polecam szczególnie maj i wrzesień ponieważ na ulicach praktycznie pustki a można uświadczyć jeszcze całkiem fajnej pogody.

Leave a Reply