Wygraj swój Start do Kariery – konkurs!

Kto, jeśli nie Wy sami, wie najlepiej, czego najbardziej potrzebujecie, aby zrealizować swój wymarzony plan zawodowy? 15 tys. złotych może znacznie pomóc w rozwoju kariery, prawda? Szczególnie, jeśli sami zdecydujecie, na co chcecie je przeznaczyć 🙂

Gumtree od lat stara się pomagać młodym osobom, które rozpoczynają swoja karierę zawodową. Na naszym portalu jest cała masa ogłoszeń kierowanych do osób, które chcą zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe i poszukują pierwszej pracy. Od pięciu lat dodatkowy działamy w ramach programu Start do kariery, badając rynek pracy oraz organizując w szkołach w całej Polsce warsztaty kariery. W tym roku postanowiliśmy dodać do tego jeszcze jedną cegiełkę – pieniądze na faktyczny start do kariery dla kogoś z Was, dzięki którym koszt szkoleń, sprzętu czy oprogramowania, którego potrzebujecie do realizacji marzeń, nie będzie przeszkodą.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Ważny jest pomysł 🙂 Opiszcie nam swój pomysł na biznes – czym chcielibyście się zajmować w przyszłości, jak miałaby funkcjonować Wasza firma – w formularzu na stronie konkursowej znajdziecie szablon uproszczonego biznesplanu. Możecie również napisać esej na ten temat, bądź, jeśli wolicie, nagrać na ten temat film i przesłać nam do niego link. Już w zgłoszeniu konkursowym podajcie również, co chcielibyście wygrać: czy jest to kurs rozwijający Wasze umiejętności, czy odpowiedni program komputerowy, a może sprzęt? Nie ograniczamy branż, w których czekamy na zgłoszenia. Równe szanse mają zarówno osoby, które marzą o karierze programisty, jak i ci, którzy chcą w przyszłości być nauczycielami, fryzjerami czy dekoratorami wnętrz. Dla nas liczy się pomysł na siebie i pasja.

Wszelkie szczegóły oraz regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

Czekamy na Wasze zgłoszenia do 15 listopada!

Konkurs kierowany jest do osób w wieku 15 – 26 lat. Osoby niepełnoletnie muszą razem ze zgłoszeniem przesłać skan oświadczenia podpisanego przez rodziców.

Leave a Reply