Zmiany w kategoriach Sprzedam i Elektronika

Być może niektórzy z Was już zauważyli, że pod koniec zeszłego tygodnia wprowadziliśmy zmiany na stronie Gumtree.pl, w kategoriach Sprzedam oraz Elektronika. Aby ułatwić Wam zarówno wyszukiwanie, jak i dodawanie ogłoszeń, podzieliliśmy te główne kategorie bardziej szczegółowo.

W kategorii Sprzedam wyróżnione zostały antyki i kolekcje, w osobnych podkategoriach znalazły się meble, a także narzędzia, które połączyliśmy z materiałami budowlanymi. Ci z Was, którzy chcieliby odświeżyć wygląd swojego mieszkania  lub zmienić nieco jego wystrój, mogą bezpośrednio ze strony głównej wejść do kategorii wyposażenie wnętrz. Łatwiej będzie również znaleźć altanki, grille, meble ogrodowe, czy rośliny, bowiem pojawiła się oddzielna podkategoria ogród. Oddzielne miejsce zyskały też produkty żywnościowe, natomiast w kategorii zdrowie możecie szukać ciśnieniomierzy, mat do masaży czy łóżek rehabilitacyjnych.

Nowością są również podkategorie związane z zainteresowaniami. Z poziomu strony głównej gumtree.pl można przejść do gier planszowych i puzzli oraz czasopism i komiksów. Zdecydowanie bardziej rozbudowana jest podkategoria książki – po przejściu do niej, w wyszukiwarce po lewej stronie, znajdziecie wiele szczegółowych podkategorii, jak albumy i sztuka, encyklopedie i słowniki, nauka języków obcych i wiele innych.

Łatwiej będzie również odnaleźć poszczególne urządzenia, które trafiają do kategorii Elektronika, wyróżnione zostały bowiem tablety i bookreadery oraz urządzenia służące do radiokomunikacji – w tej podkategorii znajdziecie m. in. cb radia oraz GPS. Łatwiej będzie również znaleźc oferty przepisania usług w podkategorii cesje.

Wiele ze zmian na naszej stronie wynika z sugestii, które dostajemy od naszych użytkowników. Jeśli więc macie pomysły, które ułatwiłyby wam korzystanie z Gumtree, napiszcie o tym w komentarzach.

Leave a Reply